Výfukové systémy:


výfuky a  katalysátoryPokud zjistíte defekt na výfukovém systému, pak doporučujeme neoddalovat návštěvu u odborníků, aby zjistili stav výfukového potrubí a případně, aby Vám sdělili zda je nutná výměna, či stačí pouhá oprava.

Kvalitní a neporušené výfukové systémy na všech vozidlech majoritním způsobem ovlivňuje výkon motoru, což díky znalosti problematiky výfukových svodů, lze využít a poskytniut tak zákazníkovi dokonalý servis v podobě možnosti upravení výfuku "na míru" Vašemu automobilu.Je i pravdou, že stav výfukového systému ovlivňuje významným způsobem spotřebu Vašeho vozidla což nepochybně znamená, že základem každého správně fungujícího motorového vozidla je dokonalý výfukový svodový systém a o to lepé když se ještě "vyladí" na míru každému motoru.

Z výše zmíněných slov tedy plyne že, pokud svěříte opravu či výměnu výfukového systému naší společnosti budete odjíždět s maximální spokojeností a jistotou, že se vašemu vozidlu dostalo maximální péče, to vše samozřejmě se zárukou na odvedenou práci a jako pečeť kvality je případná instalace garantovaých originálních náhradních dílů což máme pojištěno pod záštitou společnosti Elit s.r.o.. .

U benzinových motorů, kde je potřeba obzvláště zvýšená pozornost péči o výfukovou soustavu provádíme výměny samozřejmě i katalyzátorů a ostatní různé zákorky týkající se vvýfukových soustav.Případné svařování částí výfukových tělech provádíme nejmodernějšími metodami v ochranné atmosféře s maximální možnoi třídou bezpečnosti prováděné práce.


R-CAR, Zdeňka Hoffbauera 495, Unhošť, Česká republika, telefon: +420 603 445 037
Kontakt Produkty Novinky